Blog

Skandia polisa na życie

Off 1

W obecnych, niespokojnych czasach, warto pomyśleć o zabezpieczeniu zdrowia i życia swojego i całej rodziny. Skandia ? szwedzka firma ubezpieczeniowa, która działa na polskim rynku od 1999 roku, oferuje swoim klientom szereg produktów chroniących naszych bliskich przed negatywnymi konsekwencjami różnych życiowych zdarzeń.

Skandia polisa na życie to przede wszystkim pakiety ubezpieczeniowe obejmujące nie tylko zabezpieczenie na wypadek śmierci ubezpieczonego, ale także w przypadku jego trwałego lub częściowego inwalidztwa. Ochroną ubezpieczeniową może być objęte także zachorowanie na śmiertelną chorobę. Dzięki wypłaconemu odszkodowaniu, ubezpieczony może sfinansować koszty leczenia, codzienne utrzymanie, a w przypadku śmierci, zapewnić swojej rodzinie zabezpieczenie finansowe na dalsze lata życia.

Wybierając opcję ubezpieczenia na życie z pakietem inwestycyjnym, istnieje także możliwość pomnażania wpłaconych na polisę środków. Połączenie polisy na życie z polisą inwestycyjną jest nowoczesnym rozwiązaniem, które daje dużą elastyczność przy jednoczesnym zachowaniu regularności oszczędzania środków pieniężnych.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Drukarnia offsetowa Szczecin

    Do czego wykorzystuje się druk offsetowy? W przypadku gdy chce się uzyskać zaledwie kilka odbitek jakiegoś dokumentu, śmiało można zdecydować się na zastosowanie dość typowego druku cyfrowego. Gdy jednak tych odbitek ma być znacznie więcej, lepszym wyborem okazuje się druk offsetowy. Offset to ekonomiczna technologia druku. Z jej pomocą stosunkowo niewielkim kosztem można uzyskać olbrzymią…

  • Gdzie kupić tani komputer

    Gdzie kupić tani komputer Na różnych forach internetowych można spotkać się z innymi opiniami na temat konkretnej sprawy, więc z całą pewnością warto jest przeglądać jak najwięcej wspomnianych for, żeby móc poszerzać swoje horyzonty. Jeżeli tematyką takiego forum są na przykład komputery, z pewnością znajdzie się na nim wiele ciekawych tematów właśnie w takiej kategorii….