Blog

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

Off

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

W obecnych czasach koszty utrzymania ciągle rosną. Drożeje w sklepach żywność, a i opłaty są coraz wyższe. Nie można tego samego powiedzieć o zarobkach przeciętnego Kowalskiego. Stąd pojawiające się często kłopoty, na przykład z opłatami za prąd, gaz czy mieszkanie, nieraz spędzają nam sen z powiek i są przyczyną wielu stresów.
Dobrym rozwiązaniem jest pożyczka w banku. Jednak okazuje się, że nie każdy spełnia warunki, aby móc ją otrzymać.
Co zrobić bowiem, gdy nie możemy przedstawić zaświadczenia o dochodach?
Na szczęście istnieje pożyczka bez zaświadczeń o dochodach. Udzielają jej instytucje pozabankowe. Mamy więc możliwość, by załatać swoje dziury budżetowe bez problemu, jedynie za okazaniem dowodu osobistego. W ten sposób możemy pożyczyć od kilku do nawet kilku tysięcy złotych. A co ważniejsze, taką pożyczkę możemy wziąć bez wychodzenia z domu, gdyż udzielane są one całkowicie online lub podczas domowej wizyty przedstawiciela firmy pożyczkowej. Wprawdzie klient podpisuje oświadczenie o wysokości swoich miesięcznych dochodów, ale nie musi ich dokumentować.
Oczywiście decydując się na taki kredyt bez zaświadczeń warto dobrze się zorientować, jakie są warunki związane na przykład z rzeczywistym oprocentowaniem. Trzeba również zapoznać się z innymi kryteriami: czasem oczekiwania i czasem przeznaczonym na spłatę, a także wysokością kwoty pożyczki czy dodatkowymi opcjami, między innymi możliwością wydłużenia spłaty.
Zainteresowane osoby powinny zajrzeć na strony internetowe, by zapoznać się szczegółowo z warunkami takiej pożyczki.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Rzeczoznawca majątkowy Warszawa

    Rzeczoznawca majątkowy Warszawa Rzeczoznawca majątkowy Warszawa posiada odpowiednie uprawnienia oraz wiedzę do wyceny nieruchomości. Nie jest to łatwy zawód, a stoją za nim lata edukacji i wydanych pieniędzy. Jeżeli wybraliśmy właśnie tą drogę zawodową musimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ studia to nie koniec naszej nauki. Czeka nas jeszcze egzamin na uprawienia. Bez nich się…

  • Dla jednych to pasja, dla drugich sztuka

    Programowanie jest przez wielu ludzi uważane za sztukę, dzięki której świat Internetu oraz komputerów wydaje się jeszcze bardziej ciekawszy. Trzeba przyznać, że bez programowania wirtualny świat nie miał by szans na istnienie. Programowanie jest procesem, dzięki któremu mają szansę powstać różnego rodzaju programy, które potem będą służyły każdemu w pracy i życiu codziennym. Oczywiście, potrzebne…