Blog

Pożyczka pozabankowa bez BIK

Off 3

Pożyczka pozabankowa bez BIK

Banki jeszcze nie tak dawno były instytucjami, które na wyłączność posiadały prawa do świadczenia usług finansowych. W wieku XX jednak się to zmieniło. A w XXI trend ten bardzo się rozwinął. Mowa tutaj o pożyczkach pozabankowych. W tym miejscu należy od razu powiedzieć, że nie chodzi tutaj o jakieś nielegalne działalności, ale o funkcjonowanie tak zwanych parabanków, które swoją działalność prowadzą zgodnie z prawem.
Mówiąc o takich instytucjach warto od razu zadać sobie pytanie o to, czy ich istnienie w ogóle ma sens. Czy w dobie tak wielu banków na polskim rynku, parabanki są komukolwiek potrzebne. Jak się okazuje, tak. Co więcej ich konkurencyjność jest tak duża, że dzisiaj wielu ludzi korzysta z ich oferty. Ta oferta znacznie różni się od tradycyjnej oferty bankowej. A jednym z czynników stanowiących o różnicy są zasady przyznawania pożyczek, czego najlepszym przykładem jest pożyczka pozabankowa bez BIK. Taka pożyczka udzielana jest osobom, które ze względu na negatywą historię w BIK nie mają szans na uzyskanie pożyczki z banku. Tutaj mogą ją otrzymać praktycznie na dowolny cel.
Czy pożyczka pozabankowa bez BIK udzielana jest na taki sam okres, jak ta bankowa? No właśnie, nie. Osoba, która decyduje się na złożenie wniosku o taką pożyczkę musi być świadoma tego, że termin spłaty będzie znacznie krótszy. Mniejszą kwotę można też pożyczyć. Ale za to jest to instytucja, która rzadko odrzuca wniosek i jeśli pieniądze na już są nam potrzebne, warto pomyśleć o takiej właśnie opcji.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Czym jest kryptologia?

    Czym jest kryptologia? Kryptologia to dziedzina nauki, zajmująca się opracowywaniem sposobów na skuteczne utajnianie pewnych informacji – tak, by potrzebna wieść mogła być poprawnie odczytana przez jej właściwego adresata, ale była jednocześnie zabezpieczona przed ujawnieniem się w każdej innej sytuacji. Sama nazwa wywodzi się od greckich słów kryptos i logos, oznaczających kolejno: ukryty i słowo….

  • Skuteczne pozycjonowanie Chorzów

    Jak zadbać o popularność strony firmowej? Twoja firma dorobiła się już własnej strony internetowej, ale problem tkwi w tym, że ta strona jak na razie osiąga tragiczne wyniki, bo jest odwiedzana w ciągu jednej doby przez dosłownie kilku użytkowników, z których jednym jesteś ty sam? Niska popularność witryny jest normą na samym początku jej działania,…