Nowości

Skup udziałów w nieruchomości

Off 12

Sprzedaż mieszkania po rozwodzie

Podział majątku podczas rozwodu może rozwinąć się w prawdziwą batalię. Jeśli nieruchomości jest kilka, możemy w końcu dojść do porozumienia kto otrzyma którą z nich. Kiedy jednak jest to tylko jedno mieszkanie czy dom, konieczne jest spłacenie jednej strony przez drugą lub sprzedaż i podział pieniędzy. Niestety, nie jest to rozwiązanie ani szybkie, ani bezproblemowe. Wspólne mieszkanie rozwiedzionych małżonków nie może już być domem dla żadnego z nich. A zamrożone w nim pieniądze nie pozwalają na kupno nowego, dopóki sprzedaż nie zostanie doprowadzona do końca. Czasami jednak bardzo długo czeka się, aż pojawi się odpowiedni kupiec. Takie decyzje nie są łatwe i każdy chce mieć na ich podjęcie dużo czasu, by wszystko dokładnie przemyśleć. Zazwyczaj też dochodzi kwestia negocjacji, podczas których możemy stracić naprawdę dużo pieniędzy. Zwłaszcza, kiedy ze sprzedażą męczymy się kilka długich miesięcy i bardziej zależy nam na pozbyciu się problemu niż uzyskaniu uczciwej ceny. Skup udziałów w nieruchomości pozwoli nam uwolnić się od byłego małżonka w szybkim tempie i rozpoczęcie nowego etapu życia z całą gotówką, jaka nam się należy po podziale majątku. Bez czekania na zdecydowanego klienta.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Dobra strona WWW – jak powinna wyglądać?

    Internet pełen jest różnych stron internetowych. Te, których pomysłodawcom udało się w taki sposób dobrać ich tematykę, często stają się jednymi z najczęściej odwiedzanych stron internetowych, a tym samym przynoszą ich twórcom wiele profitów. Ale kluczem do takiego sukcesu jest nie tylko odpowiednie dobranie informacji, ale także sam wygląd takiej strony. Jak więc powinna ona…

  • Czym jest kryptologia?

    Czym jest kryptologia? Kryptologia to dziedzina nauki, zajmująca się opracowywaniem sposobów na skuteczne utajnianie pewnych informacji – tak, by potrzebna wieść mogła być poprawnie odczytana przez jej właściwego adresata, ale była jednocześnie zabezpieczona przed ujawnieniem się w każdej innej sytuacji. Sama nazwa wywodzi się od greckich słów kryptos i logos, oznaczających kolejno: ukryty i słowo….