Porady

Skup nieruchomości za gotówkę

Off 9

Rynek nieruchomości

Jeszcze rok, czy dwa lata temu można było inwestować w nieruchomości. Teraz, gdy inflacja szaleje, deweloperzy mogą zbić nie lada majątek. Nie dość że odzyskają to co włożyli, ale i uzyskają przychód ze sporą nawiązką. Miejmy na uwadze też to, że rynek nieruchomości jest niepewnym źródłem dochodu. Warto wiedzieć, że inwestując w nieruchomości potrzebujemy dużego zaplecza finansowego. Większe prawdopodobieństwo jest że zyskamy, niż stracimy. Ale jak to i w każdym biznesie bywa jest też ryzyko strat. Dajmy na to, że najemca zalega nam z czynszem i dodatkowo niszczy wyposażenie mieszkania. W tym wypadku wynajmujący będzie generował straty, a nie zawsze najemca ubezpiecza mieszkanie. Ważnym aspektem jest to, w jakiej formie płatności będzie dokonywany zakup nieruchomości. Skup nieruchomości za gotówkę, to w Polsce mało popularna forma płatności. Wielu klientów decyduje się na zakup ratalny, dzięki czemu będzie mogła spłacić koszta w ratach. Osobiście uważam, że zakup za gotówkę to lepsza forma płatności, którą i sam preferuje. Stanowi ona pewność, że koszty nam nie wzrosną, a posiadana nieruchomość jest w 100% nasza. Co prawda, mamy tu pewien problem ze względu na to, że płatność gotówkowa najlepiej jeśli opłacana jest od razu, lecz jeśli dążymy do celu to będziemy mogli go zrealizować.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Kancelaria adwokacka Piaseczno

    Jak radzić sobie z problemami natury prawnej? Przeciętny człowiek nie zna się kompletnie na prawie, bo ta wiedza na co dzień nie jest mu do niczego potrzebna. Zainteresowanie tą dziedziną pojawia się dopiero wtedy, gdy samemu wpada się w jakieś tarapaty, które są związane pośrednio lub bezpośrednio właśnie z prawem. Może tu chodzić np. o…

  • Gdzie kupić tani komputer

    Gdzie kupić tani komputer Na różnych forach internetowych można spotkać się z innymi opiniami na temat konkretnej sprawy, więc z całą pewnością warto jest przeglądać jak najwięcej wspomnianych for, żeby móc poszerzać swoje horyzonty. Jeżeli tematyką takiego forum są na przykład komputery, z pewnością znajdzie się na nim wiele ciekawych tematów właśnie w takiej kategorii….