Porady

Skup nieruchomości za gotówkę

Off 2

Rynek nieruchomości

Jeszcze rok, czy dwa lata temu można było inwestować w nieruchomości. Teraz, gdy inflacja szaleje, deweloperzy mogą zbić nie lada majątek. Nie dość że odzyskają to co włożyli, ale i uzyskają przychód ze sporą nawiązką. Miejmy na uwadze też to, że rynek nieruchomości jest niepewnym źródłem dochodu. Warto wiedzieć, że inwestując w nieruchomości potrzebujemy dużego zaplecza finansowego. Większe prawdopodobieństwo jest że zyskamy, niż stracimy. Ale jak to i w każdym biznesie bywa jest też ryzyko strat. Dajmy na to, że najemca zalega nam z czynszem i dodatkowo niszczy wyposażenie mieszkania. W tym wypadku wynajmujący będzie generował straty, a nie zawsze najemca ubezpiecza mieszkanie. Ważnym aspektem jest to, w jakiej formie płatności będzie dokonywany zakup nieruchomości. Skup nieruchomości za gotówkę, to w Polsce mało popularna forma płatności. Wielu klientów decyduje się na zakup ratalny, dzięki czemu będzie mogła spłacić koszta w ratach. Osobiście uważam, że zakup za gotówkę to lepsza forma płatności, którą i sam preferuje. Stanowi ona pewność, że koszty nam nie wzrosną, a posiadana nieruchomość jest w 100% nasza. Co prawda, mamy tu pewien problem ze względu na to, że płatność gotówkowa najlepiej jeśli opłacana jest od razu, lecz jeśli dążymy do celu to będziemy mogli go zrealizować.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Upadłość konsumenta

    Czym jest upadłość konsumenta? Upadłość konsumenta jest procesem, który polega na wyciągnięciu konsumenta z długów, w które popadł podczas brania pożyczek, których nie jest w stanie obecnie spłacić. Proces ten jest postępowaniem sądowym mającym za zadanie częściowo lub całkowicie oddłużyć konsumenta i spłacić wierzycieli. Dzięki takim działaniom konsument może wyjść ze spirali długów i rozpocząć…

  • Gdzie kupić tani komputer

    Gdzie kupić tani komputer Na różnych forach internetowych można spotkać się z innymi opiniami na temat konkretnej sprawy, więc z całą pewnością warto jest przeglądać jak najwięcej wspomnianych for, żeby móc poszerzać swoje horyzonty. Jeżeli tematyką takiego forum są na przykład komputery, z pewnością znajdzie się na nim wiele ciekawych tematów właśnie w takiej kategorii….