Sprawdzian z historii 1 technikum świat po i wojnie światowej

21 listopada 2019 21:45


Świat po 1 wojnie światowej - sprawdzian i nie tylko Bez względu jednak na to, czy ktoś znajduje się w klasie humanistycznej czy nie, musi zdobyć podstawową wiedzę historyczną, przykładowo umieć opisać świat po 1 wojnie światowej. Sprawdzian z historii nikogo nie ominie, a .Wiek XX Rozdział I / Świat po I wojnie światowej. Nowe państwa na mapie Europy po I wojnie światowej: Polska, Czechosłowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Królestwo SHS (Jugosławia), Irlandia, Austria, Węgry, ZSRR. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy .Wybierz test z rozdziału Świat po I wojnie światowej lub podrozdziałów podręcznika Poznać przeszłość. Wiek XX dla Klasa I Liceum. Daleki Wschód po II wojnie światowej Daleki Wschód po II wojnie światowej str. 275. pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i .Wiek XX "Świat po 1 wojnie światowej" Nazwa sprawdzianu : Liceum Poznać Przeszłość. Wiek XX "Świat po 1 wojnie światowej" Waga sprawdzianu:1.18MB. Sprawdzian "Polska i Świat w II połowie XX wieku" Sprawdzian Liceum Poznać Przeszłość. Wiek XX "Pols.Nie musicie już wybierać swojego podręcznika! 🙂 Np. paczka "sprawdziany" zawiera wszystkie dostępne sprawdziany dla 1 klasy liceum do historii. Sprawdziany (+ odpowiedzi!) Poniżej przedstawiamy działy, z których sprawdziany posiadamy i udostępniamy (wraz z odpowiedziami): Świat po I wojnie światowej; II Rzeczpospolita; II Wojna .Strona główna » Sprawdziany » Liceum i Technikum » Poznać przeszłość.

Wiek XX (Historia) Wiek XX (Historia) 23 sierpnia 2013 Babiańska Helena Liceum i Technikum ,.

Historia Polski. I wojna światowaZobacz 1 odpowiedź na zadanie: kto miał sprawdzianz histrii 1 Lo ? świat po i wojnie światowej test ? Co w nim było ? itp ? macie jakiś link czy coś ,? pomoźcie :miał ktoś sprawdzian z historii, Europa i świat po pierwszej wojnie światowej? Klasa 7 2019-05-09 16:28:33; Miał ktoś już sprawdzian z historii Poznać przeszłość wiek xx z działu "polacy podczas II wojny światowej" ? 2014-04-23 21:54:08; Miał ktoś sprawdzian z ŚWIAT PO 1 WOJNIE ŚWIATOWEJ? Podręcznik: POZNAĆ PRZESZŁOŚĆ.WIEK XX.Świat po I wojnie światowej - lekcja powtórzeniowa _____ Tematy: 1. System wersalski 2. Odbudowa powojenna i wielki kryzys 3. Kryzys demokracji w Europie 5. ZSRR w dwudziestoleciu międzywojennym 6. Kultura okresu międzywojennego 6.

Świat na drodze ku wojnie Daty - najważniejsze wydarzenia Data Wydarzenie Temat 1.

11.11.1918 r.Rozdziały: I - Świat po I wojnie światowej II - II Rzeczpospolita III - II wojna światowa IV - Polacy podczas II wojny światowej V - Polska i świat po II wojnie światowej VI - Polska i świat w II połowie XX wieku VII - Upadek komunizmu - świat w nowej epoce. Poznać przeszłość Wiek 20 Sprawdziany i Odpowiedzi. PobierzNajważniejsze daty i wydarzenia z okresu II Wojny Światowej. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się / Załóż. Test: II Wojna Światowa II wojna światowa. 32 pytań Historia maciejangela. Rozpocznij test. Tagi. #iiws #wojnaswiatowa #historia #wojna. Inne tryby nauki. Możesz .Strona główna » Wpisy otagowane z "historia" Podstawówka, Sprawdziany. Liceum i Technikum, Sprawdziany. 24 sierpnia 2013 Babiańska Helena. Klasa 1 ŚWIAT PO I WOJNIE ŚWIATOWEJ System. Podstawówka, Sprawdziany. 23 sierpnia 2013 Babiańska Helena „My i Historia" 4,5,6 (Historia)Polska i świat po II wojnie światowej. Pp r1 Test b Swiat Po i Wojnie Swiatowej Odp. sprawdzian historia dział 1. Uploaded by. MateuszMalanowski. Krok w Przedsiębiorczość,( Istota Funkcjonowania Gospodarki Runkowej) test A i B. Uploaded by.Wyniki dla: świat po i wojnie światowej sprawdzian. ROZDZIAŁ I - ŚWIAT PO I WOJNIE ŚWIATOWEJ - sprawdzian poznać. ROZDZIAŁ I - ŚWIAT PO I WOJNIE ŚWIATOWEJ • sprawdzian poznać przeszłość wiek XX • pliki użytkownika rafi432111 przechowywane w serwisie Chomikuj.plTest „Świat po I wojnie światowej" - grupa B, klucz odpowiedzi, plik: test-swiat-po-i-wojnie-swiatowej-grupa-b-klucz-odpowiedzi.doc (application/msword) Poznać przeszłość.

Wiek XX ZP.

Historia Poznać przeszłość ZP Zrozumieć przeszłość ZR.II Wojna Światowa Sprawdzian Klasa 8. Wrzesień 24, 2018 Sprawdzian z Historii Brak komentarzy. Liczby Naturalne Sprawdzian Klasa 5 Nowa Era Chomikuj Kwiecień 11, 2019; Dynamika Sprawdzian Klasa 7 odpowiedzi Spotkania z Fizyk .Wczoraj i dziś (szko.Sprawdzian 5. Europa i świat po I wojnie światowejSprawdzian 5. Europa i świat po I wojnie światowej. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!. Historia. Szkoła podstawowa klasy 4-8. Lekcje Karty pracy. Karta pracy do lekcji 28. Ostatnia wolna elekcja i I .WYMAGANIA EDUKACYJNE Z HISTORII W TECHNIKUM-EKONOMICZNO-HOTELARSKIM. Europa i świat po I wojnie światowej. Uczeń: - opisuje następstwa wojny, dzieli je na polityczne, gospodarcze, społeczne i kulturowe,. nauczyciel przeprowadza sprawdzian z danego działu tylko w dwóch terminach. 6Sprawdzian wiadomości z historii dla klsy III technikum na podstawie podręcznika wydawnictwa „Operon" „Świat między wojnami. zastój gospodarczy 14.Ile państw wzięto udział w paryskiej konferencji pokojowej po I wojnie światowej (0-1) a.14 b) 41 c) .Wiek XX Polska i świat po II wojnie światowej grupa A i B. Sprawdzian + odpowiedzi! Historia , liceum technikum. Poznać przeszłość. Wiek XX Nowa Era. Czy sprawdziany z tej strony się przydały? 514 głosów na TAK / 16 na NIE.Notatki z historii dla klasy I liceum i technikum.

zakres podstawowy.

Spis treści. System wersalski. Odbudowa powojenna i wielki kryzys gospodarczy. Świat po I wojnie światowej - galeria postaci.System wersalski Odbudowa powojenna i wielki kryzys Kryzys demokracji w Europie ZSRR w okresie między wojennym Kultura okresu międzywojennego Świat na drodze ku wojnie. Test dla liceum z historii. Test składa się z 20 pytań.Uzupełnij II Wojna światowa zaczęła się od ataku na o godzinie Polacy dowodzeni przez. Przykładowy sprawdzian - II wojna światowa. - Po zakończeniu wojny przywódcy podpisując Kartę planowali/ nie planowali powiększyć terytoria swoich państw.Sprawdzian z historii klasa 8 dział 1 - II wojna światowa - Wczoraj i dziś wikipedia.org Sprawdzian z historii dla klasy 8 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "II wojna światowa".6. Świat po I wojnie światowej I. Ład wersalski 1. Zakończenie I wojny światowej. po zakończeniu I wojny światowej w Paryżu odbyła się konferencja pokojowa, która trwała od stycznia 1919 do stycznia 1920 r. na konferencji czołową rolę odgrywała tzw.TEST HISTORIA II Wojna światowa grupa a. Ludność i Urbanizacja test Grupy A i B (1).doc. Polska i świat po II wojnie światowej. Uploaded by. Dumdumum. Pp r1 Test b Swiat Po i Wojnie Swiatowej. sprawdziany chemia. Uploaded by. Karolina124. Od Genu Do Cechy SPRAWDZIAN.TAK: NIE I. W 1918 r. na ziemiach polskich zaczęły powstawać konkurencyjne ośrodki władzy. Sytuację opanował Józef Piłsudski, który 10 listopada 1918 roku przybył do Warszawy z niemieckiego więzienia w Magdeburgu.Sprawdziany testy do książki Po Prostu historia. Historia Podręcznik Zakres podstawowy szkoły ponadgimnazjalne Testy i odpowiedzi do działów: Polska i Świat po I wojnie światowej Dwudziestolecie międzywojenne Polska w dwudziestoleciu międzywojennym II wojna światowa Polska w latach wojny i okupacji Świat po II wojnie światowej.


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz